FORGOT YOUR DETAILS?

O FIRMIE

Jesteśmy solidnym partnerem, którego szukałeś

Nasza firma istnieje już wiele lat, ma wyrobioną markę na rynku. Duża część naszych klientów to stali odbiorcy, którzy wiedzą, że u nas dostaną produkty najlepszej jakości.

Nasza siedziba

Siedziba firmy znajduje się w Wieluniu, woj. łódzkie. Jest to centralna część kraju, miasto położone jest zaraz przy trasie S8. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową naszych produktów w Polsce oraz za granicą. Kanałami naszej sprzedaży są serwisy aukcyjne (allegro, eBay) oraz nasz sklep internetowy.

Oferta

Naszym głównym profilem działalności jest produkcja spoiwa do spawania plastiku oraz spawarek do plastiku. Dbamy o to, by nasze produkty były jak najwyższej jakości. Jest to dla nas priorytet, bo wiemy że dzięki temu zyskujemy stałych klientów i budujemy zaufanie do marki.

Intensywny rozwój

Nasza firma intensywnie się rozwija. Cały czas poszerzamy ofertę o nowe spoiwa i zestawy. Dodatkowo ostatnio coraz więcej sprzedaży kierowanej jest na zagranicę co bardzo nas cieszy. Oznacza to że nasze produkty mają jakość porównywalną lub lepszą od zagranicznej konkurencji.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy z prawej lub bezpośrednio:

telefon: 509 342 950
mail: firma.zajac@interia.pl

TOP